Narvesen veikalu tīkls strauji attīstās un paplašinās

Kopš pagājušā gada rudens ir atvērti vairāki jauni Narvesen veikali un nopietnas pārmaiņas piedzīvojusi daļa no agrāk atvērtajiem.

Laikam ritt pat pašos labākajos veikalos ir nepieciešamas izmaiņas. Dažreiz tas saistīts ar konkrētā mazumtirgotāju prioritāšu maiņām, dažreiz mainās cilvēku plūsmas vai savus noteikumus diktē konkurenti. Bieži vien veikals vienkārši morāli un fiziski ir novecojis.

Tā nu pagājušā gada beigās nopietnas rekonstrukcijas mūsu vadībā piedzīvoja Narvesen veikali Strēlnieku ielā, Tirdzniecības parkā Alfa un galerijā Centrs. Ja Strēlnieku ielas veikalā izmaiņas bija nelielas un vairāk saistītas ar remontdarbiem un atsevišķu iekārtu nomaiņu, tad Alfā un Centrā veikali piedzīvoja pamatīgas pārmaiņas.

Lai atbrīvotu vairāk vietas pircējiem un mainītu uzsvarus, veikali tika būtiski pārplānoti, pārceļot kases līnijas un galvenās preču grupas izvietojot pircēju plūsmas zonās.

Februārī esam piedalījušies arī 3 jaunu Narvesen veikalu atvēršanā. Divi no tiem bija īsts izaicinājums no veikalu plānošanas viedokļa. Tā, Siguldas veiklas ir izvietots vēsturiskajā stacijas ēkā, kur bija jāsaglabā redzama ēkas oriģinālā fasāde. Turklāt telpa ir apmēram 12 metrus gara un tikai 2,5 metrus plata! Otrs izaicinājums bija veikals Tērbatas ielā 2, kur tikai 20m kvadrātmetru telpā ar 8 stūriem centāmies ievietot iespējami plašāku Narvesen preču sortimentu. Salīdzinot ar iepriekšējiem diviem, veikals pašā Marijas ielas sākumā, bija vienkāršas konfigurācijas.

Visos šajos projektos esam izstrādājuši veikala plānojumu, organizējuši celtniecības un pārbūves darbus, piegādājuši daļu veiklu iekārtu un mēbeļu, kā arī veikuši montāžas darbus.

Nāc un novērtē!